edenja

Drogi pracowniku, przeczytaj poniższą treść uważnie i w całości.

Mamy wszelkie powodu ku temu, aby w obecnej sytuacji rozwojowej historii, kultury i techniki ludzkiej uważać klimat w miejscu pracy za najważniejszy aspekt determinujący odczuwaną przyjemność ze współpracy między pracownikami.  Nie poprawimy szansy na polepszenie klimatu jeśli będziemy mówić o klimacie w taki sposób, że w pracy jest fajnie lub nie fajnie. Może natomiast sprostamy temu zadaniu przez zbadanie łańcucha określonych przyczyn, który wywołuje rzeczywiste wrażenie zadowolenia i chęci do współpracy.

Zanim przystąpisz do wypełniania ankiety badawczej, należy Ci się, jak sądzę, krótka odpowiedź na pytanie dlaczego czytasz tę treść? Otóż w celu zapewnienia Tobie anonimowości dostajesz ten list, a w nim indywidualny numerek. Chodzi o to, by wyniki ankiety nie były w żaden sposób wykorzystane do powiązania z nią Twojej tożsamości. Taka strategia została sformułowana, by zapewnić Ci bezpieczeństwo i spokój.

Plan badania.

Badanie składa sie z 2 etapów. W każdym z nich będziesz musiał/a wypełnić ankietę, która zajmie Ci od 15 do 20 minut. Pierwszą ankietę wypełnisz teraz pod tym linkiem (     ), a drugą za około 30 dni. Ważną rolę odgrywa załączony do listu numerek. Jest to numerek dzięki któremu będziemy mogli powiązać wyniki jednej ankiety z drugą. Bez tej inforamcji wiążącej dane badanie jest pozbawione sensu.

Dlatego! Schowaj ten numerek do portfela, zapisz w kluczowym dla Ciebie miejscu, w telefonie, schowaj do szuflady, podaj zaufanej osobie jako kod do Twojego cennego skarbca lub cokolwiek, co pomoże Ci wpisać ten numer w drugiej ankiecie, którą otrzymasz za 30 dni. Pamiętaj, to jest niezbędne i wystarczające do tego, by badanie na temat klimatu w Twojej firmie zakończyło się sukcesem i przełożyło sią na lepszą jakość pracy i fajniejsze relacje ze współpracownikami.

Dzięki! Miłego dnia!

Konrad Hryniewicz

www.metodolog.pl

Link do ankiety EDEN JA.