Analizy statystyczne Łódź

Analizy statystyczne Łódź

Analizy statystyczne Łódź

Analizy statystyczne Łódź – Oferta obliczeń, doradztwa i usług naukowych na poziomie akademickim i biznesowym. Metodolog.pl jest dostawcą analiz statystycznych na terenie całej Polski, a tym samym w Łodzi. Realizujemy projekty statystyczne na poziomie akademickim, przeprowadzamy analizy w badaniach naukowych, oceniamy przedsięwzięcia, a także wykonujemy projekty biznesowe z zakresu data mining, uczenia maszynowego, przetwarzania obrazu oraz analizy dużych wolumenów danych. Zachęcamy do współpracy osoby zainteresowane profesjonalnymi analizami statystycznymi i merytorycznym wsparciem przy realizacji projektów badawczych.

Wykonywanie analiz i usług online, a także delegacje (analizy statystyczne w Łodzi).

Wykonujemy statystyki i prace naukowe poprzez wymianę informacji on line. Niemniej w kwestiach poważnych, projektach długotrwałych, a także skomplikowanych, preferujemy osobiste spotkanie. Z klientami chętnie spotykamy się w Sopocie, gdzie mamy siedzibę, ale zawsze jesteśmy otwarci na podróż do siedziby klienta gdzie możemy dogadać szczegóły przedsięwzięcia i się poznać. Niemniej zdecydowana większość naszych usług statystycznych jest wykonywa za pośrednictwem internetu. Około 95% procent analiz i konsultacji jest robiona zdalnie. Forma takiej pracy, w większości wypadków, nie ma wpływu na jakość naszej pracy i kształt rezultatów. Ogromne doświadczenie zebrane w pracy ze studentami, doktorantami, naukowcami i managerami z całej Polski, w tym także w Łodzi, pozwala nam na swobodną współpracę i zakańczaniu projektów sukcesem.

Konsultacje, doradztwo wsparcie merytoryczne przy projektowaniu realizacji projektów naukowych.

W zdecydowanej większości projektów, zasadniczą pracę wykonujemy po odbyciu konsultacji z klientem i specyfikacji szczegółów projektu badawczego, jego celów oraz przewidywanych wyników. Forma przygotowania przez nas informacji, a także uzyskania ich od klienta jest gwarantem realizacji projektu statystycznego w terminie, przy ustalonym budżecie i realizacją kluczowych celów projektu, czyli weryfikacją hipotez, modeli teoretycznych, a także budową modeli klasyfikacyjnych, predykcyjnych lub hybryd.  Z naszymi klientami chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem zdobytym przez lata po to by realizowane przez nich przedsięwzięcia były zawsze na najwyższym poziomie naukowości, a także realizowały cele postępu teoretycznego i biznesowego. Analizy statystyczne Łódź. Zapraszamy do kontaktu.