Analizy statystyczne Warszawa

Analizy statystyczne Warszawa – Firma Metodolog.pl

Analizy statystyczne Warszawa – Kompleksowa pomoc w wykonywaniu obliczeń, raportów, weryfikacji hipotez i ilościowego przetwarzania danych.

Analizy statystyczne Warszawa – Wszystkich chcących skorzystać z usług i pomocy przy analizach statystycznych na terenie Warszawy zachęcamy do kontaktu mailowego z Metodolog.pl. Personel firmy Metodolog.pl bardzo często w ciągu miesiąca odwiedza stolicę w sprawach naukowych i zawodowych co stwarza okazję do spotkań z klientami w sprawie analiz i obliczeń statystycznych.

W Warszawie przebywamy głównie między piątkiem, a niedzielą. W tym czasie możemy rezerwować terminy spotkań i konsultacji statystycznych. Ponad to jeśli nie jesteśmy aktualnie w Warszawie to możemy połączyć się za pomocą internetowej konferencji. Niezmiernie zachęcamy do wykorzystywania tej metody kontaktu ze względu na elastyczność i możliwość pominięcia bariery dystansu. Analiza statystyczna Warszawa.

Poza pobytami w Warszawie w sprawach statystycznych i naukowych zachęcamy również osoby do spotkań w naszej siedzibie w Sopocie. Jesteśmy otwarci między 9, a 17 od poniedziałku do piątku (za wyjątkiem wyjazdów i delegacji do Warszawy). Mamy dobry ekspres do kawy i ciastka.

Analizy statystyczne Warszawa – Osoby zainteresowane kontaktem zapraszamy na naszą oficjalną stronę Metodolog.pl oraz pod numer 798 30 95 31 mgr Konrad Hryniewicz. Na wszelkie pytania związane ze statystyką i metodologią badań odpowiemy przez telefon oraz mailowo.

W sprawie spotkań w Warszawie w kwestii konsultacji statystyczno-metodologicznych sugerujemy aby klienci dokonywali rezerwacji na początku tygodnia. Wraz z postępem przemijania dni tygodnia szansa na to, że przyjedziemy do Warszawy lub będziemy mieć wolny termin zmniejsza się. Analizy statystyczne Warszawa.

Chcesz dowiedzieć się w czym się specjalizujemy i w czym możemy Ci pomóc na spotkaniu w sprawach analiz statystycznych w Warszawie? Odwiedź naszego statystycznego bloga.

Zagadnienia statystyczne w których się specjalizujemy (Analiza statystyczna Warszawa)

  • Metodologia badań (ilościowych i eksperymentalnych)
  • Klasyczne analizy statystyczne
  • Statystyka Bayesowska
  • Modelowanie równań strukturalnych SEM (ang. structural equation modelling)
  • Modele oceny ryzyka kredytowego
  • Analityka  modelowania predykcyjnego
  • Lead scoring
  • Analizy statystyczne w nauce (weryfikacja hipotez i przewidywań naukowych)
  • Analityka biznesowa – budowa układów predykcyjno – klasyfikacynych (business inteligence)
  • Konsultacje naukowe i biznesowe – recenzja artykułów i ocena obliczeń statystycznych i postępowania  analitycznego
*Analizy statystyczne Warszawa – Wpis powstał w celach informacyjnych i w celu lepszej indeksacji strony w wyszukiwarce pod względem frazy Analizy statystyczne Warszawa. Niemniej to co jest tu napisane jest prawdą. Z chęcią spotkamy się w sprawach naukowych, statystycznych i metodologicznych w Warszawie z ludźmi preferującymi klasyczny kontakt w cztery oczy.