analiza statystyczna do pracy doktorskiej doktoratu rozprawy

Statystyczne wsparcie rozwoju akademickiego naukowców i badaczy

Wsparcie akademickie.


Odpowiedniość statystycznych metod, analiza i raportowanie danych z badań akademickich i projektów badawczych może być kluczowe. Pracowanie z zaufanymi statystycznymi ekspertami może zwiększyć poziom zaufania w Twoje odkrycia i pozwoli Ci na zgłoszenie Twojej pracy do wysoko wpływowych czasopism naukowych.


Kształt projektu.

Porady statystyczne i metodologiczne we wstępnym etapie projektu  pozwalają na to, że projekt rozpoczyna się płynnie i dobrze. Będziesz wiedział, że zbierasz odpowiednie dane w użytecznym formacie i masz czyste zrozumienie dotyczące tego jak będą one później statystycznie analizowane. Dobrze zaprojektowane badanie redukuje ryzyko wystąpienia błędów w danych i wysokiego poziomu niepewności w otrzymanych danych.

Również sugerujemy inne czynniki które mogą wpływać na Twoje badanie i techniki statystyczne, których mogłeś/aś nie rozważać. Czasem małe ale dobrze poprowadzone zmiany zmieniają zbieranie danych i otwierają wielość okazji i możliwości do uzyskania bardziej informatywnych wyników.


Pisanie grantów.

Częścią sekretu aplikacji o grant jest zaprezentowanie przekonujących argumentów za danymi które planujesz zebrać i to  jakimi te dane będą wykazywały się konkluzjami.

Podmioty finansujące chcą zwykle wiedzieć w detalach jak chcesz zbierać, analizować i interpretować informacje w czasie trwania projektu na który ma pójść grant badawczy. Możemy z Tobą popracować we wczesnych etapach projektu w celu wynalezienia dopasowanego kształtu i planu analiz statystycznych dla zaproponowanego badania. Możemy również zaopatrzyć Cię w bardzo dobrze napisany tekst do włączenia w aplikację grantową do wyjaśnienia i uargumentowania podejścia do zbierania danych i ich statystycznej analizy.


Analizy statystyczne.

Badacze są coraz bardziej chętni do włączania kosztów usług statystycznych w kosztorys aplikacji grantowej. To otwiera okazję nam do wsparcia Ciebie naszymi wszechstronnymi usługami. Pracując razem, możemy podążać za utworzonym planem, wytwarzać wyniki wymagane przez Twoje badanie i dostarczyć odpowiedni tekst do włączenia w naukową publikację.


Trenowanie.

Typowe jest, że projekt akademicki będzie wymagać specyficznego zestawu statystycznych metod do analizowania otrzymanych danych. Wypracujemy z Tobą najbardziej odpowiednie metody i dostarczymy Tobie informacji zapewniających to, że użyjesz ich z ufnością i dokładnością. Również doradzimy się jak użyć odpowiednio oprogramowania do wytworzenia rezultatów i wyników których potrzebujesz.


Prezentacje.

To coś więcej niż prosta prezentacja wyników. Jakie są główne konkluzje które chcesz podkreślić i jakie wynikają z tego implikacje?

Jest prawdopodobnie więcej opcji do prezentowania Twoich danych niż Ci się wydaje i o wiele więcej podejść niż widziałeś w typowych podsumowaniach statystycznych. Napisz do nas i opowiedz o swoim projekcie statystycznym. Pomożemy w tym aby Twoje wyniki ujrzały światło dzienne i były odpowiednie dla specyficznych odbiorców i minimalizowały szansę błędnego ich zrozumienia. Tak samo jak innego niż zamierzone przekazanie wyników Twojej pracy.


Recenzenci.

Zapewniamy miłą i ekspercką ocenę przed tym jak Twoja praca zostanie opublikowana. Zidentyfikujemy wszystkie obszary Twoich metod i interpretacji co może być wzmocnione  i poradzimy w obszarze możliwych pól niezgody w celu ich rozwiązania. Zaufany przegląd przed publikacją zapewni, że proces recenzji przedzie gładko i ograniczy również potencjalne uszkodzenie akademickiej reputacji.

Dla naukowców którzy otrzymali komentarze z recenzji, dostarczamy statystycznego wsparcie. To pozwoli, że wszystkie komentarze i sugestie recenzentów będą adekwatnie wykonane co zwiększy szansę na opublikowanie wyników.


Nasz zespół od analizy statystycznej wspiera szeroko organizacje i jednostki w ich akademickich badaniach (włączając w to uniwersytety, organizacje badawcze, klinicystów, ekonomistów, naukowców, badaczy społecznych. Skontaktuj się z nami, by odkryć to jak możemy Tobie pomóc.