analiza statystyczna, analizy statystyczne, pomoc statystyczna, usługi statystyczne

Ile kosztuje statystyka do pracy magisterskiej?

Ile kosztuje statystyka do pracy magisterskiej?

Wielu studentów co roku stoi przed wybraniem odpowiedniego dostawcy rozwiązań statystycznych w celu podsumowania zebranych danych w pracy magisterskiej. Jest to niewątpliwie ważny etap pracy magisterskiej z tego względu, że słabo wykonana statystyka wiąże się z problemami na etapie oceny pracy w tym oceny recenzenta. Ważne jest znalezienie pewnego kompromisu między ceną, a jakością wykonania statystyki do pracy magisterskiej.

Metodolog.pl wykonał około 600 projektów analiz statystycznych i pomocy związanych z badaniami do prac magisterskich. Z naszych wyliczeń i statystyk wynika, że przeciętna cena projektu statystyki do pracy magisterskiej kosztuje około 450 zł +/- 100 zł. Jest to bardzo dobry wynik z tego względu, że w  dzisiejszych czasach statystyka do pracy magisterskiej nie jest tym samym co kiedyś. Dziś firmy statystyczne dysponują programami i potężnymi komputerami przyspieszającymi prace i obniżające ceny statystyki do pracy magisterskiej. Jest to bardzo dobry sygnał dla wszystkich studentów i doktorantów mających przed sobą podsumowanie danych do pracy magisterskiej i doktoratu. Szybka realizacja statystyk i raportów dzięki nowym technologiom staje się już standardem w firmach statystycznych.

Z miłą chęcią zapraszamy wszystkich studentów i doktorantów do składania zapytań dotyczących statystyk do pracy magisterskiej. Oferujemy kompleksową realizacje projektów ze wszystkich dziedzin nauk empirycznych. Oferujemy przystępne ceny i ekspresowy czas wykonywania analiz i obliczeń.

Zachęcamy do kontaktu z Metodolog.pl.

 

Ważne informacje dotyczące kosztów analiz statystycznych do prac magisterskich.

  • Wyniki przedstawione powyżej to koszty analizy statystycznej odnoszące się do przeciętnego projektu przeciętnej pracy magisterskiej. Są prace magisterskie mieszczące się w kosztach 100-250 zł, ale są też takie prace które wiążą się z kosztami przekraczającymi kilka tysięcy złotych. Są to zaawansowane projekty, które wykraczają poza zakres masowych studiów magisterskich. Dlatego też rozpatrywanie ceny projektu analizy statystycznej do pracy magisterskiej zawsze jest realizowane indywidualnie. Każdy projekt statystyczny wymaga osobliwej oceny przed dokonaniem wyceny kosztów i czasu realizacji.