pomoc statystyczna statystyka metodolog

Pomoc statystyczna Metodolog.pl

Pomoc statystyczna w Metodolog.pl to zaawansowane wsparcie naukowe w procesie podsumowania statystycznego zabranych danych.

Stare Chińskie przysłowie brzmi „Żyj tak jakbyś miał żyć wiecznie”. Zespół Metodolog prócz dewizy dotyczącej władzy będącej wiedzą o źródłach zmienności kieruje się w swoim postępowaniu właśnie tym przysłowiem. Pozostawiając nam swoje dane i prosząc o pomoc statystyczną jako specjaliści robimy wszystko co w naszej mocy aby osiągnąć zamierzony lub przewidywany cel badań. Nasza zaawansowana pomoc statystyczna przy projektach naukowych oraz biznesowych charakteryzuje się doskonałym i indywidualnym podejściem do każdego projektu. Jeszcze nie zdarzył się klient (a proszących o taką pomoc statystyczną było już wielu) który z nami cokolwiek stracił. Większość naszych usługobiorców w kwestii pomocy przy statystyce osiągnęło zamierzone cele naukowe lub biznesowe. Niezmiernie jesteśmy z tego faktu zadowoleni. Napędza to nas cały czas do dalszej pracy w kontekście oferowania pomocy statystycznej jako firma i jako bliski współpracownik od kwestii nauki, statystyki i metodologii.

Oferujemy pomoc statystyczną przez cały rok i 7 dni w tygodniu w godzinach 9-18. Jeśli jesteś zainteresowany usługami w analizie statystycznej, ofertą „szybka pomoc statystyczna” to znalazłeś  bezpieczne miejsce w którym możesz bez problemu powierzyć swoje dane do poddania modelowaniu i analizie.

Procedury zabezpieczające dane klientów w Metodolog.pl są szyfrowane algorytmami statystycznymi opartymi o liczby pierwsze, a po 3 miesiącach (chyba, że projekt ma charakter długotrwały) dane i informacje są doszczętnie niszczone. Umowa wykonania usług, pomocy statystycznych, doradztwa statystycznego i innych elementów pracy na relacji klient-Metodolog zawiera ochronę i zobowiązanie do poufności przekazywanych danych i informacji. Cała wykonana praca jest oparta o podpisanie umowy i zobowiązania o poufności. W umowie są ustalane warunki poufności, zakres prac analitycznych lub specyficznych dla danego projektu warunków oraz terminy realizacji oraz czas serwisowania usługi.

Jeśli podejmiemy się projektu pomocy statystycznej, analizy danych i budowy statystycznego wynalazku to dajemy gwarancję, że projekt będzie wykonany doskonale i w ustalonym terminie.

Chcesz się dowiedzieć więcej o tym jak wygląda nasza pomoc statystyczna? Zachęcamy do kontaktu.

Współpracujemy z naukowcami z większości dziedzin nauki na terenie całej Polski i w sumie świata.

mgr Konrad Hryniewicz spec. ds. Analiz statystycznych i metodologii badań

tel: 798 30 95 31

*Kroki oferowanej przez nas pomocy statystycznej

  1. Oceniamy projekt z perspektywy wykonalności odpowiedniej pomocy statystycznej w realizacji
  2. Ustalamy niezbędne kierunki analizy i realizowanych obliczeń statystycznych
  3. Wyceniamy usługę w oparciu i cele projektu i związany z tym nakład pracy (ile kosztuje statystyka)
  4. Spisujemy umowę i wystawiamy fakturę
  5. Pomoc statystyczna jest realizowana w zakładanym budżecie i terminie
  6. Ocena projektu analizy statystycznej, rekomendacje, konsultacje, poprawki i korekty projektu statystycznego.
  7. Zakończenie analizy statystycznej i oferowanej pomocy lub powrót do podpunktu 2.
  8. Uścisk dłoni