Profesjonalne analizy statystyczne

Profesjonalne analizy statystyczne

Profesjonalne analizy statystyczne

Profesjonalne analizy statystyczne w metodolog.pl. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z usług wiodącej firmy statystycznej jaką jest metodolog.pl. Oferujemy profesjonalne analizy statystyczne w naukach społecznych i naukach o życiu i zdrowiu. Co miesiąc realizujemy kilkanaście zaawansowanych projektów statystycznych, wykorzystując przy tym różne programy statystyczne i statystyczne, a także metodologie oraz teorie.  Często i z powodzeniem wykorzystujemy metody analizy danych w danej dziedzinie po raz pierwszy np. użycie metody SNA (Analizy sieci społecznych) w dziedzinie zadowolenia pracowników, albo modelowania równań strukturalnych SEM-PLS w analizie ryzyka i fraudu kredytowego. Nasza firma dostarcza analizy i metody pierwszej generacji np. analizy wariancji, metody regresyjne, a także klasyczną wizualizację wyników oraz proste techniki eksploracji danych. Poza tymi metodami dostarcza również analiz statystycznych drugiej generacji takich jak analiza zmiennych latentnych, modelowanie równań strukturalnych metodą kowariancyjna, a także metodą wariancyjną, analiza skupień metodą zmiennych latentnych, analizy moderowanej mediacji (również z uwzględnieniem zmiennych latentnych), a także wiele innych wszechstronnych metod takich jak np. metaanaliza lub statystyka Bayesowska.

Na specjalne życzenie klientów możemy nauczyć się skomplikowanych analiz lub sprawdzić skuteczność różnych analiz i metodologii obliczeniowych w kontekście danego problemu badawczego/biznesowego. Pracujemy w różnych programach poczynając od JASP w którym wykonujemy analizy naukowe, poprzez Orange BioLab dzięki któremu dostarczamy techniki uczenia maszyn, przetwarzania tekstu i obrazu, a kończąc na R i KNIME oraz SMART PLS dzięki którym realizujemy najbardziej profesjonalne analizy statystyczne, dostarczając przy tym najbardziej wyszukanego wglądu w dane.

Profesjonalne analizy statystyczne w www.metodolog.pl.

Zachęcamy do współpracy osoby ze świata akademickiego z którym mamy największe doświadczenie. Dzięki temu, że sami zajmujemy się nauką, a teorie naukowe nie są nam obce możemy bez problemu dogadywać się i ustalać odpowiednie podejście, praktycznie, z każdym naukowcem. Niemniej równie dobrze możemy oferować swoją wiedzę i doświadczenie ludziom z Biznesu. Mamy na koncie już „sporo” projektów związanych z problemami klasyfikacyjnymi i profesjonalnymi analizami statystycznymi mającymi na celu odkrywanie wiedzy z danych.

Najlepsze co możemy dać naszym klientom to:

  • terminowość naszych profesjonalnych analiz statystycznych
  • doświadczenie biznesowe i akademickie
  • naukową wiedzę z różnych obszarów badań
  • wielość metodologii, technik badawczych i analiz statysycznych
  • krytykę wyników, metod i podejmowanych działań

Zapraszamy do kontaktu.