Szkolenie ze statystycznej analizy danych w języku R

Szkolenie ze statystycznej analizy danych w języku R

Szkolenie online ze statystycznej analizy danych w języku R

Ze względu na coroczny okres w którym mamy więcej czasu i luzu, Metodolog.pl organizuje szkolenia online z analiz statystycznych w języku programowania R. Przygotowujemy je z myślą o codziennych problemach stojących przed badaczami oraz praktykami. Aczkolwiek, trochę kierujemy się też tym co trendy, jazzy i cachy. Szkolenie ze statystycznej analizy danych jest przygotowane w taki sposób, aby uczestnicy nie musieli posiadać zaawansowanej wiedzy na temat języka programowania R (kod będzie napisany i skomentowany, trzeba będzie przyciskać CTRL + ENTER). Podczas szkolenia jest wysyłana świetna prezentacja oraz autorski kod pozwalający na wykonanie ćwiczeń szkoleniowych na prawdziwych danych. Napisany kod pod dane szkolenie jest zrobiony z myślą o dalszych jego modyfikacjach na własny użytek.

 

Uczestnicy mają możliwość zapisania się oraz wybór szkolenia.

Więcej informacji na temat szkoleń, treści i zapisów jest pod tym linkiem Szkolenie z analizy statystycznej danych w nauce lub po wklejeniu linku w przeglądarkę https://nauka.metodolog.pl/wp-content/uploads/2022/12/Szkolenie-SEM.html.

Zachęcam do uczestnictwa i poszerzania swojej wiedzy na temat analiz statystycznych, szczególnie w języku R. Sądzę, że w trakcie ich trwania uczestnicy dowiedzą się wspaniałych rzeczy na zaproponowane tematy, a także zasugerują swoje interesujące tematy przyszłych szkoleń, które chętnie przygotujemy.

 

Pozdrawiam ciepło,
mgr Konrad Hryniewicz