Pomoc statystyczna, analizy statystyczne, usługi naukowe w Metodolog

Jeśli już tu wszedłeś to znaczy, że chcesz zaufać specjalistom w dziedzinie analizy danych. Nasza szeroka wiedza i długa praktyka może wesprzeć Cię w następujących etapach 


1. postawieniu hipotez poprzez wykonanie analiz eksploracyjnych (otwarcie okna na dane i wstępne rozeznanie w badanym uniwersum)


2. testowania postawionych przewidywań najbardziej dostosowanymi metodami weryfikacji statystycznej lub najbardziej pożądanymi z perspektywy opisu badanego zjawiska


3. wykorzystania najefektywniejszych modeli wyjaśniających (analizy mediacji, moderacji, analizy ścieżkowe, analizy konfirmacyjne, wymodelowane równania strukturalne, uogólnione modele liniowe )


4. omówienie wyników i ich krytyka


5. odparciu lub dostosowaniu się do uwag i sugestii osób odpowiedzialnych za akceptację wyników


6. czerpaniu radości z uzyskanych wyników i ukończeniu pracy badawczej


Spokojnie możesz nam zaufać.


Jesteśmy specjalistami wysokiej klasy od metodologii badań, nauk o zachowaniu , statystycznej analizy danych i matematyki. Tworzone przez nas analizy statystyczne i rozwiązania do prac doktorskich są unikalne. Pomagamy od początku do końca (od omówienia hipotez/problemów badawczych  oraz analiz do akceptacji wszystkich materiałów). W swojej codziennej pracy wykorzystujemy metody statystyki klasycznej, Bayesowskiej oraz analiz nowej generacji:


Pomagamy w projektach z zakresu:


  1. nauk przyrodniczych
  2. nauk o zdrowiu i życiu
  3. nauk o zachowaniu
  4. nauk technicznych
  5. nauk interdyscyplinarnych

mgr Konrad Hryniewicz

mgr Konrad Hryniewicz