O mnie, o nas


Konrad Hryniewicz. Jestem magistrem psychologii i ukończyłem studia podyplomowe z metod statystycznych w biznesie. Naukowo zajmuję się psychologią ekonomiczną, a w szczególności tym jak czynniki psychologiczne wpływają na umiejętne zarządzanie sferą finansową i oszczędnościami. Ja i mój zespół tworzymy grupę wzajemnie nakręcających się analityków i naukowców, którzy idą za ciosem i za głosem serca co w praktyce się potwierdza w 100%. W naszej wieloletniej praktyce wykonaliśmy setki projektów analitycznych z czego 99% zakończyło się sukcesem, czyli wykonanymi pracami w ustalonym budżecie i czasie.


W naszym zespole jest dwóch psychologów, jeden ekonomista oraz dwóch matematyków-statystyków. Wszyscy są już doświadczeni w zadaniach specjalnej troski oraz działaniach o podwyższonej złożoności.


Celem nadrzędnym wszystkiego co robimy jest etyka i polepszanie jakości życia poprzez działania jakie wykonujemy w kontekście metodologii badań, planowania badań, wykonywania analiz statystycznych i wnioskowaniu z danych.


 

mgr Konrad Hryniewicz

mgr Konrad Hryniewicz