Metodolog.pl

Poznanie praw rządzących naturą daje panowanie nad nią i przyszłością.

Stworzyłem Metodolog.pl, by wspierać firmy i naukowców przy odkrywaniu, w poprawny metodologicznie i statystycznie sposób, wiedzy. Wiedzy o rzeczywistości społecznej i przyrodniczej! Doprowadziło do tego, wczesne, a także bardzo szerokie zainteresowania nauką, metodologią oraz statystyką. Ukierunkowało mnie to na rozwój w tych konkretnych dziedzinach nauki. Łatwość i przyjemność przyswajania wiedzy z tych obszarów sprawia, że praca ta jest dla mnie prosta i przewidywalna. Skutkuje to też tym, że jestem świadom granic możliwości poznania naukowego, a także własnych możliwości. Ludzie pracujący w Metodolog.pl są bardzo szczegółowo przezemnie selekcjonowani pod względem motywacji do pracy, wiedzy, kompetencji oraz doświadczenia. Zachęcamy do poznania nas bliżej. Po pracy, a także czasem w czasie pracy, jesteśmy normalnymi ludźmi. Poniżej przedstawiam kilka terminów których się trzymamy w kontekście codziennej pracy.

Pomoc statystyczna, analizy statystyczne, usługi naukowe w Metodolog


Statystyczna identyfikacja przyczyn występowania zjawisk i ich przewidywanie jest sukcesem naukowym i biznesowym.


Dlatego właśnie poznanie zmienności występowania pewnych fenomenów, która zależy od zmienności występowania innych jest władzą umożliwiającą kontrolę nad wybranym obszarem natury, życia społecznego i gospodarczego.


Naszym działaniem jest opanowanie danych i wyciśnięcie z nich wiedzy.


Celem nadrzędnym jest dostarczenie różnych rozwiązań statystycznych, metodologicznych oraz praktycznych dla ludzi nauki i biznesu.


Dostarczamy doradztwo, wiedzę, obliczenia statystyczne i rozwiązania analityczne. 


Dzięki nam dokonasz szybciej przełomu, pozwolisz sobie na bycie bardziej proaktywnym oraz przejmiesz większą kontrolę nad rzeczywistością i przyszłością.


Nie rozmawiamy równoważnikami zdań i jesteśmy skupieni na najdrobniejszych szczegółach problemów.


Nie mamy wielkiego działu obsługi klienta korporacyjnego, windykacji, szwadronu księgowych, ale mamy za to mocny, patologicznie merytoryczny i zorientowany na szczegóły zespół, który wykonywał zaawansowane projekty dla takich firm jak NEW HSE, Blue Media, Kokos.pl, Loan Magazine, CBMTEST, CEBRIS, General Projekt, a także SPOREJ gromady naukowców i studentów z uniwersytetów w Polsce i za granicą. Zachęcam do kontaktu.


mgr Konrad Hryniewicz

mgr Konrad Hryniewicz

Poznaj nasze motto „Władzą jest wiedza o źródłach zmienności„.