Darmowe konsultacje statystyczne


Szukasz darmowych konsultacji statystycznych ze specjalistą? Jeśli nie masz kogoś kto może Ci pomóc w realizacji badań lub oczekujesz konkretniejszych odpowiedzi na nurtujące Cię pytania to wiedz, że udzielamy darmowych konsultacji metodologicznych/statystycznych. Nasze konsultacje statystyczne są darmowe i jest to najfajniejsza forma kontaktu z nami. W każdy piątek w godzinach porannych prowadzimy takie konsultacje i poświęcamy swój czas na udzielanie porad statystycznych, a także metodologicznych. 


Jeśli masz pomysł na badanie i chcesz je poprawnie wykonać możemy podsunąć Ci multum pomysłów jak je zaplanować.

Metodologia, analizy statystyczne i badania to dla nas temat o którym możemy rozmawiać godzinami. 

Możemy pomówić o tym:

– przez telefon

– Skype

– googole hangouts


a to wszystko za darmo w każdy piątek między 10-11!  

Daj znać wcześniej, by zarezerwować termin darmowych konsultacji statystycznych/metodologicznych/naukowych dla Ciebie.

darmowe konsultacje statystyczne dla studentów

 

 

 

 

 

 

Dodatkowo

Jeśli szukasz darmowych konsultacji statystycznych, jest kilka możliwości, które warto rozważyć:

  1. Wiele uczelni oferuje bezpłatne konsultacje statystyczne dla swoich studentów. Możesz skontaktować się z wydziałem statystyki lub z biurem ds. karier zawodowych na swojej uczelni, aby dowiedzieć się, czy taka opcja jest dostępna.
  2. Wiele organizacji non-profit lub instytucji rządowych oferuje bezpłatne konsultacje statystyczne dla osób z ich społeczności. Możesz sprawdzić, czy w twojej okolicy są takie organizacje, i skontaktować się z nimi, aby dowiedzieć się więcej o ich usługach.
  3. Możesz także spróbować poszukać darmowych konsultacji statystycznych online. Na przykład, niektóre grupy dyskusyjne lub fora internetowe oferują możliwość zadawania pytań specjalistom z dziedziny statystyki. Możesz także poszukać bezpłatnych webinarów lub szkoleń online, które mogą pomóc Ci lepiej zrozumieć pewne zagadnienia statystyczne.

Pamiętaj, że darmowe konsultacje statystyczne mogą być mniej dostępne lub mieć mniej szczegółowy charakter niż płatne usługi o profesjonalnym charakterze. Jeśli potrzebujesz bardziej szczegółowej pomocy lub masz pilne pytania, może być konieczne skorzystanie z płatnych usług. Niekiedy godzina zegarowa na darmową pomoc może nie wystarczyć.