Analizy statystyczne w SPSS

Analizy statystyczne w spss

Analizy statystyczne w SPSS w Metodolog.pl

Analizy statystyczne w SPSS  (Statistical Package for the Social Sciences) Metodolog.pl to rozwiązanie dla osób poszukujących wsparcia w analizie danych i weryfikacji wyników badań. W metodolog.pl wykonujemy analizy w popularnym programie jakim jest SPSS. Wykonujemy analizy statystyczne w tym, a także w innych programach statystycznych takich jak Orange BioLab, Jasp, AMOS, WRAP PLS, a także Smart PLS. Wspieramy w statystyczne i obliczeniach studentów przy ich pracach magisterskich, doktorantów a także naukowców. Analizy statystyczne w SPSS są bardzo rozpowszechnioną usługą, jak sama nazwa wskazuje, wśród naukowców nauk społecznych. Dlatego Metodolog.pl zwraca się ku osobom pożądającym wykonania analiz i wyliczeń w tym programie.

Analizy statystyczne w SPSS. Ile kosztują?

Analizy statystyczne w SPSS kosztują niewiele. W programie tym analizy wyników nie są skomplikowane, a czas ich obróbki nie trwa długo. Badania wykonywane w naukach społecznych nie wymagają od tego programu i sprzętu wiele, dlatego cena za wykonywanie tych czynności nie jest „zazwyczaj wysoka”. W kontekście innych metod modelowania i analiz statystycznych ceny są adekwatne do czasu realizacji takich projektów, a także czasu eksploatacji komputerów. Średnie rynkowe ceny za analizy statystyczne w SPSS sięgają około 300-500 zł. Podobne ceny kształtują się w Metodolog.pl.

Czas wykonywania obliczeń i statystyk w SPSS.

Analizy statystyczne w SPSS wykonywane są przez wprawionego statystyka lub badacza bardzo szybko. Dzieje się tak w przypadku dobrze opisanego i wyspecyfikowanego projektu pod względem przygotowanych danych, a także przewidywań, hipotez lub problemów badawczych. Im lepiej jest przygotowany brief projektu oraz zebrane w badaniu dane, tym płynniej są analizowane i raportowane statystyki oraz wnioski z nich płynące. Niewątpliwą zaletą środowiska SPSS jest to, że pozwala on na generowaniu kodu źródłowego, który pozwala na przyspieszanie wykonywania analiz, a także na wysoką jakość porządku wykonywania poszczególnych czynności statystycznych związanych z modelowaniem, danych, ich przekształcaniem, eksploracją i układaniem. Jest to niebywała zaleta tego programu, ponieważ tak przygotowane analizy statystyczne w SPSS cechują się wysoką podatatnością do wprowadzania małych i kluczowych zmian, które mają szerokie konsekwencje dla jakości wniosków, a co więcej, nie zajmują dużo czasu. W przypadku innych programów statystycznych jest to nie możliwe i trzeba cały tok analiz przeklikać kolejny raz, co wpływa na czas realizacji zlecenia.

Potrzebujesz pomocy w analizie, obliczeniach i poradzeniu sobie z SPSS? Zachęcamy do kontaktu.

Analizy statystyczne w SPSS